سالنامه روز شمار جمعه جدا و پنج شنبه و جمعه با هم

یکی از انواع سالنامه، سالنامه روز شمار می باشد که هر روز در یک صفحه طراحی شده باشد و در دو نوع تولید می شود که فرق زیادی با هم ندارد.

یک مدل به صورت روزهای پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه طراحی شده است. موارد استفاده زیادی برای اکثر شرکت ها دارد برای مشاغلی که در این دو روز تعطیل هستند توصیه می شود.

مدل دیگر به صورت جمعه جدا طراحی می شود که در این مدل هم روزهای پنج شنبه و جمعه هرکدام جداگانه درصفحه مخصوص جدا چاپ می شود .

کاربرد این سالنامه بیشتر برای کسبه مناسب است که در این دو روز برای فروش روزانه و کارهای روزمره خود نیاز به فضایی بیشتری برای یادداشت داشته باشند.

به طور کلی  سالنامه روز شمار جزو پرفروش ترین انواع سالنامه می باشد که اکثر افراد از ان استفاده می کنند.

سالنامه روز شمار جمعه جدا

سالنامه روز شمار جمعه جدا

سالنامه روز شمار پنج شنبه و جمعه با هم

سالنامه روز شمار پنج شنبه و جمعه با هم

سالنامه هفته شمار هفته در دو صفحه

سالنامه هفته شمار هفته در یک صفحه

سالنامه هفته شمار هفته در یک صفحه و هفته در دو صفحه

به سالنامه ای که در روزهای  یک هفته به صورت متوالی در یک یا دو صفحه و در کنار هم طراحی شود هفته شمار گفته می شود.

اندازه فضای طراحی شده برای این سالنامه معمولا کمتر از سالنامه روز شمار است و برای افرادی که کارهای مهم و ضروری خود را داخل سالنامه یادداشت می کنند کاربرد مناسب تری دارد.

در طراحی این سالنامه به دو روش می توان عمل کرد. در روش اول تمام روز های هفته در یک صفحه قرار می گیرد و در روش دوم تمام روزهای هفته در  صفحه کنار هم قرار می گیرند. فقط در فضای در نظر گرفته شده برای نت برداری با هم تفاوت دارند.

در انتهای این سالنامه تعداد 50 برگ یادداشت خطی با فضای درج تاریخ قرار دارد که کاربر می تواند از این 50 برگ برای یادداشت کردن کارها و برنامه های خود در جلسات و غیره استفاده کنید.

سالنامه ماه شمار ماه در دو صفحه

سالنامه ماه شمار ماه در یک صفحه

سالنامه ماه شمار ( ماه در یک صفحه و ماه در دو صفحه )

سررسید ماه شمار یکی دیگر از انواع سالنامه است که به سالنامه دستیار نیز شهرت دارد و به گونه ای طراحی شده است که روزهای هر ماه در یک یا دو صفحه روبروی هم طراحی می شود و طرفداران خاص خود را دارد.

در انتهای این سالنامه 180 صفحه یادداشت با محل درج تاریخ وجود دارد که برای افرادی که مطالب خود را یادداشت می کنند بسیار کاربردی است.

سالنامه 2 روز شمار هر دو روز در یک صفحه

به سالنامه که طراحی صفحات ان هر دو روز در یک صفحه قرار دارد دو روز شمار گفته می شود و برای افرادی که فضای کمتری برای یادداشت های روزانه نیاز دارد گزینه بسیار مناسبی هست.

انواع یادداشت و کاربرد آن

یادداشت ها پنج دسته تقسیم می شوند،  که شامل : یادداشت خطی که پرکاربرد ترین یادداشت جهت نگارش های روزانه می باشد، یادداشت نقطه ای که کاربرد در رسم و طراحی دارد، یادداشت شطرنجی  که کاربرد در رسم و خطوط مهندسی دارد، یادداشت نقاشی جهت رسم نقاشی،  و یادداشت ویژه  که شامل جدول می باشد که می توان یادداشت و مطالب با جدول بندی و شماره گذاری به لیست انجام گردد .

تمامی موارد گفته شده در سایز های مختلف قابل تولید میباشد. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به قسمت سفارشی سازی سررسید با نحوه اختصاصی کردن سررسید ، صحافی سررسید و … بیشتر آشنا شوید.

دفتر نقاشی

یادداشت نقطه ای

یادداشت ویژه

یادداشت شطرنجی