سفارشی سازی سررسید

7 نکته مهم در مورد  سفارشی سازی سررسید که باید به آن توجه داشت را در اینجا برای شما بیان میکنیم. به یاد داشته باشید در هنگام سفارش سررسید اختصاصی یا اصطلاحا سفارشی سازی سررسید سازمان خود دقت به این نکات حائز اهمیت است.

قابل توجه مشتریان محترم جهت سفارش سررسید اختصاصی

قبل از سفارش سررسید لازم است که شما اطلاعاتی درباره اصطلاحات کاربردی و روش های سفارشی سازی در صنعت چاپ و صحافی داشته باشید. این امر به شما سفارش دهنده سررسید کمک می کند تا با آشنا شدن با نکات مهم در سفارش تقویم رومیزی و سررسید، زمان مناسب در سفارش سررسید را آگاهانه انتخاب نماید.
لذا با خواندن مطالب این قسمت  و دیدن عکس های موجود در این قسمت میتوانید هنگام سفارش سررسید سفارش داده شده ی شما آگاهانه و با تسلط کافی استفاده از خدمات اضافی بر روی سررسید، انتخاب مناسب تری را داشته باشید. به همین دلیل به شما توصیه میشود که قبل از سفارش خود حتما مطالب این قسمت را با دقت مطالعه بفرمایید.

ما سعی کردیم در این قسمت شما را با نکات مهم که ممکن است در هنگام سفارش سررسید با آن برخورد نمایید همچون موضوعاتی نظیر انواع قطع، انواع صحافی، انواع جلد، انواع کاغذ، چاپ سررسید، نحوه نمایش تاریخ در صفحه و سفارشی سازی آشنا نماییم.

به یاد داشته باشید که همواره در ساعات اداری می توانید از تجربه و مشاوره ما در زمینه سررسید و تقویم رومیزی دلخواه خود استفاده کنید.در صورت نیاز میتوانیم از طریق تلفن و یا حضوری شما را در انتخاب سررسید دلخواهتان راهنمایی کنیم.

ما افتخار داریم که سفارش سررسید شما را با روش های سفارشی سازی سررسید مناسب که خاص سفارش شما است در قسمت خدمات تکمیلی دموت با بالاترین کیفیت و کمترین زمان و مناسب ترین قیمت به دست شما برسانیم. آن چیزی که مجموعه دموت در آن متمایز کرده است احساس رضایت مشتریانمان است که این امر میسر نبود مگر توجه به زمان مناسب تحویل سفارش، تحویل سررسید درست مطابق با سفارش، مشاوره در زمینه سفارش سررسید و اینگونه است که هزاران مدیر، یک انتخاب دموت را برمی گزینند.

خرید سررسید

شما میتوانید برای خرید سررسید  و یا مشاهده تمامی محصولات دموت همچون هدایای تبلیغاتی ، ست مدیریتی و تقویم رومیزی از دکمه های زیر استفاده کنید.