تقویم رومیزی طرح چوب کد 25

خصوصیات تقویم رومیزی طرح چوب کد 25 نوع کاغذ: فانتزی 250 گرم ابعاد صفحات: 9 × 12 سانتیمتر فضای ابعاد

تقویم رومیزی طرح کارا کد 26

خصوصیات تقویم رومیزی طرح کارا کد 26 نوع کاغذ: تحریر 120 گرم سفید رنگ سایز صفحات: 9 × 11/5 سانتیمتر

تقویم رومیزی طرح زرد کد 28

خصوصیات تقویم رومیزی طرح زرد کد 28 نوع کاغذ: گلاسه 250 گرم سایز صفحات: 11 × 24 سانتیمتر جنس پایه

تقویم رومیزی طرح قرمز کد 27

ویژگی های تقویم رومیزی طرح قرمز کد 27 نوع کاغذ: گلاسه 250 گرم سایز صفحات: 15/8 × 22/8 سانتیمتر جنس

تقویم رومیزی طرح سبز 29

خصوصیات تقویم رومیزی طرح سبز 29 نوع کاغذ: گلاسه 250 گرم سایز صفحات: 15×15 سانتیمتر جنس پایه: سلفونی رنگ: مشکی

تقویم رومیزی طرح آبی کد 30

خصوصیات تقویم رومیزی طرح آبی کد 30 نوع کاغذ: گلاسه 250 گرم سایز صفحات: 13/5×14/5 سانتیمتر جنس پایه: سلفونی رنگ:

تقویم رومیزی طرح نارنجی کد 31

خصوصیات تقویم رومیزی طرح نارنجی کد 31 نوع کاغذ: گلاسه 250 گرم سایز صفحات: 10/3×11/3 سانتیمتر جنس پایه: پلاستیکی رنگ:

زیردستی رومیزی طرح آریان کد 32

خصوصیات زیردستی رومیزی طرح آریان کد 32 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم سفید سایز صفحات: 22×30 سانتیمتر جنس جلد: گالینگور

تقویم رومیزی چیست؟

گاهی می شود که در برخی مواقع شما نیازمند دیدن تعطیلی ها در طول ماه هستید و میخواهید سریعا به آن دسترسی داشته باشید، بهترین راهی که شما می توانید در نظر بگیرید استفاده از تقویم رومیزی است. یکی از اصلی ترین کاربرد هایی که تقویم رو میزی دارد تبلیغاتی بودن آن است.

تقویم تبلیغاتی رومیزی چیست؟

در حال حاضر یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ کسب و کار شرکت خود استفاده از تقویم تبلیغاتی می باشد. تقویم تبلیغاتی دارای مزایای مناسبی برای شرکت ها می باشد که در ادامه به آن اشاره می شود. اگر به دنبال این هستید که یک تقویم تبلیغاتی مناسب با ثبت لوگو و برند خود را روی آن داشته باشید می توانید به وب سایت دموت مراجعه فرمایید.

مزایای استفاده از تقویم تبلیغاتی

می توان گفت اصلی ترین عاملی که باعث شده است تقویم تبلیغاتی نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر محبوب شود قیمت مناسب آن است. حال بهتر است که به برخی دیگر از مزایای تقویم تبلیغاتی به شما عزیزان معرفی کنیم.

 1. فضای مناسب برای تبلیغات برندینگ خود
 2. همه جا همراه شما است
 3. جنس قوی تقویم های تبلیغاتی
 4. کاستوم ( سفارشی) کردن تبلیغاتی

سفارش تقویم تبلیغاتی

شاید برای بیشتر شما عزیزان سوال باشد که چگونه می توان تقویم تبلیغاتی را سفارش دهیم؟ جواب بسیار آسان است مراجعه به شرکت دموت! امروزه شرکت دموت توانسته است تعداد زیادی از تقویم های تبلیغاتی را برای بیشتر شرکت ها تهیه کند. اگر شما نیز به دنبال تبلیغ شرکت و برندینگ خود هستید کافی است تقویم تبلیغاتی را از شرکت دموت سفارش دهید.

انواع تقویم تبلیغاتی

به صورت کلی ما دو نوع تقویم داریم که در ادامه هر کدام را به صورت کامل برای شما عزیزن توضیح می دهیم.

 • تقویم خصوصی
  تقویم خصوصی معمولا آن دسته از تقویم هایی است که کارفرما کاستوم کردن تقویم را خودش به دست می گیرد. در بیشتر تقویم های تبلیغاتی یک سری عکس به کار می رود که کارفرما معمولا خودش این عکس ها را به شرکت دموت ارائه می دهد.
 • تقویم عمومی
  نوع دیگری از تقویم های تبلیغاتی تقویم عمومی است که خود شرکت دموت کار کاستوم کردن را به دست می گیرد و کارفرما فقط برندینگ و نام شرکت را به ما ارائه می دهد.

جنس تقویم تبلیغاتی

جنس تقویم تبلیغاتی همواره یکی از مهم ترین نیاز های کارفرما است. امروزه بیشتر کارفرما ها به دنبال این هستند که جنس تقویم تبلیغاتی آنها بسیار مقاوم باشد. به صورت کلی ما دارای 4 جنس از تقویم تبلیغاتی هستیم. انواع جنس تقویم تبلیغاتی عبارتند از:

 1. تقویم ساخته شده از جنس مقوا
 2. تقویم ساخته شده از جنس چوب
 3. تقویم ساخته شده از جنس ام دی اف
 4. تقویم ساخته شده از جنس پلکسی

کاربرد تقویم رومیزی تبلیغاتی

به دنبال هدیه دادن به کارکنان خود هستید؟ تقویم رومیزی تبلیغاتی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و البته کم هزینه. یکی دیگر از کاربرد های که تقویم رومیزی تبلیغاتی دارد این است که هنگامی که می خواهید شما شرکت خود را به فردی ناشناس آگاه کنید می توانید از تقویم رومیزی استفاده کنید.

به دست آوردن مشتری از تقویم تبلیغاتی

امروزه اگر افراد از تقویم تبلیغاتی بیشتر بهره می برند نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر این است که اگر شما این نوع تقویم را به فردی هدیه دهید آن فرد می تواند آن تقویم را در خانه و یا محل کسب و کار خود قرار دهد. زمانی که فرد دیگری این نوع تقویم تبلیغاتی را مشاهده می کند سریعا جذب تقویم می شود و امکان این را دارد که به شرکت شما مراجعه کنید برای درخواست کار. بنابراین یکی دیگر از مزایای تقویم تبلیغاتی کسب مشتری های دیگر توسط تقویم تبلیغاتی است.

قیمت تقویم تبلیغاتی

اگر می خواهید که بدانید قیمت تقویم تبلیغاتی به چه صورت است باید در جواب به شما بگویم بسیار ارزان. در حال حاضر رنج قیمت تقویم های تبلیغاتی از 10 هزار تومان آغاز می شود تا به بالا. در نظر داشته باشید که شما برای خرید تقویم رومیزی تبلیغاتی نمی توانید یک عدد سفارش دهید بلکه می بایست طبق عددی که برای خرید تعیین شده است آن را خریداری کنید.

عوامل افزایش قیمت تقویم رومیزی تبلیغاتی

می توان گفت که اصلی ترین عاملی که باعث می شود قیمت تقویم تبلیغاتی بالا برود جنس آن است. بهترین جنسی که شما می توانید برای تقویم رومیزی تبلیغاتی خود به کار ببرید جنس چوب و یا پلکسی است. یک مورد دیگر نیز این است که کاستوم کردن تقویم تبلیغاتی هرچقدر که بیشتر باشد در برخی مواقع باعث می شود که قیمت تقویم تبلیغاتی بالا تر برود.

انواع تاریخ ها برای درج در تقویم رومیزی

خوشبختانه می توان گفت که در این زمینه دست شما کاملا باز است و شرکت طبق خواسته کارفرما نوع تقویم را برای شما ایجاد می کند. در تقویم های رومیزی نوع تاریخ های زمانی که به کار میروند عبارتند از:

 1. تقویم میلادی
 2. تقویم هجری
 3. تقویم قمری

3 موردی که در بالا ذکر شد اصلی ترین تاریخ های حال حاضر در جهان می باشد که در بیشتر تقویم های تبلیغاتی رومیزی به کار می رود. حال سوالی که این میان به وجود می آید این است که آیا حتما باید سه تاریخ بالا در تقویم درج شود؟ پاسخ خیر است چرا که ایجاد تقویم تبلیغاتی همانطور که در بالا گفته شد می توان توسط سلیقه شخص کارفرما باشد و شخص تعیین می کند چه تاریخ هایی در تقویم ذکر شود. امروزه در بیشتر شرکت ها از تقویم میلادی و هجری استفاده می شود.

ابعاد تقویم رومیزی

یک موردی که می بایست در نظر بگیرید سایز و ابعاد تقویم رومیزی تبلیغاتی است. تقویم تبلیغاتی رومیزی در حال حاضر در ابعاد خاصی ساخته می شود اما اصلی ترین این سایز ها به صورت زیر می باشند.

 • A5
 • 11.5*20
 • 12*23
 • 12*21.5

4 سایز بالا استاندارد های تولید تقویم تبلیغاتی است. این را نیز بدانید که اگر هریک از سایز های بالا مد نظر شما نبود می توانید با شرکت ارائه دهنده صحبتی را داشته باشید مبنی بر تغییر ابعاد تقویم.

نکاتی در چاپ تقویم تبلیغاتی

برای اینکه شما بتوانید یک تقویم تبلیغاتی مناسبی را طراحی کنید همواره یک سری گزینه ها برای شما وجود دارد.

 1. ابعاد مناسب تقویم رومیزی
 2. جنس به کار رفته در تقویم تبلیغاتی
 3. نوع گرافیک به کار رفته در تقویم
 4. تیراژ های مورد نظر کارفرما در تقویم

مواردی که در بالا برای شما عزیزان ذکر شد می تواند بسیار کمک کنند بر اینکه یک مشتری را بر تقویم های تبلیغاتی شما جذب کند. در موارد بالا کارفرما می تواند تمامی آنها را شخصی سازی کند و به شرکت مورد نظر ارائه دهد. 

زمان استفاده از تقویم تبلیغاتی رومیزی

می توان گفت که بهترین زمانی که شما می توانید از تقویم تبلیغاتی رومیزی استفاده کنید نزدیک به ایام سال نو است. این حرف را به این علت به شما عزیزان می گویم که در پایان سال بیشتر افراد به دنبال دیدن تاریخ جدید هستند و میخواهند از شرایط تقویم با خبر شوند. بنابراین شما می توانید از تقویم های تبلیغاتی در اواخر سالی که هستید استفاده کنید.