سالنامه روزشمار طرح ریکو کد 205 (کپی)

سالنامه روزشمار طرح ریکو کد 205 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح کلاسیک کد 201

سالنامه روزشمار طرح کلاسیک کد 201 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح تسلا کد 102

سالنامه روزشمار طرح تسلا کد 102 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح الوان کد 207

سالنامه روزشمار طرح الوان کد 207 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح پرنیا کد 108

سالنامه روزشمار طرح پرنیا کد 108 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح دیپلمات کد 109

سالنامه روزشمار طرح دیپلمات کد 109 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح لاکچری کد 310

سالنامه روزشمار طرح لاکچری کد 310 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح راک کد 111

سالنامه روزشمار طرح راک کد 111 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح پالرمو کد 212

سالنامه روزشمار طرح پالرمو کد 212 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح دیبا کد 113

سالنامه روزشمار طرح دیبا کد 113 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه هفته شمار (2 طرفه) طرح سوپرایز کد 214

سالنامه هفته شمار (2 طرفه) طرح سوپرایز کد 214 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات هفته شمار

سالنامه هفته شمار (2 طبقه) طرح مدیران کد 215

سالنامه هفته شمار (2 طبقه) طرح مدیران کد 215 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: هفته شمار

سالنامه ماه شمار (2 طبقه) طرح نوین کد 416

سالنامه ماه شمار (2 طبقه) طرح نوین کد 416 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: ماهشمار /

سالنامه هفته شمار طرح هاید کد 517

سالنامه هفته شمار طرح هاید کد 517 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات سالنامه: هفته شمار +

سالنامه روزشمار طرح ریکو کد 205

سالنامه روزشمار طرح ریکو کد 205 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح رئال کد 206

سالنامه روزشمار طرح رئال کد 206 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح مونت بالن کد 203

سالنامه روزشمار طرح مونت بالن کد 203 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه

سالنامه روزشمار طرح بامبو کد 204

سالنامه روزشمار طرح بامبو کد 204 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات:روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم) و
-404.jpg

سررسید 1402

سررسید ، سالنامه ، تقویم رومیزی و … از گدشته همیشه جزو بهترین هدایای تبلیغاتی بوده اند. و در اثر پیشرفت تکنولوژی طراحی و چاپ سررسید تبلیغاتی نیز همراه با آن پیشرفت کرده است. امروزه شاهد سررسید های فانتری و خاص با صحافی های مختلف ، جلد های متنوع و رنگ های گوناگون هستیم و مشتریان با دست باز تری میتوانند سفارش های خود را انتخاب کنند. اگر به دنبال سررسید 1402 و طرح های جدید ، خاص و متنوع آن هستید مجموعه دموت می تواند در این خصوص بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

دریافت مشاوره برای خرید سررسید

توجه داشته باشید که با توجه به تنوع محصولات و متفاوت بودن اقلام به کار رفته در چاپ آن ها، هر کدام از سررسید های 1402 دارای ویژگی ها و قیمت های مختلف است. همچنین شما باید قبل از خرید گروه هدف خود را نیز مورد بررسی قرار بدهید که سررسید 1402 را برای چه افرادی، چه قشری و در چه تعدادی در نظر گرفته اید. شما عزیزان می توانید برای انتخاب کردن بهترین و بهینه ترین گزینه با مشاوران خرید سالنامه دموت صحبت کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید.

چاپ سررسید 1402

واحد سالنامه دموت با توجه به داشتن متخصصین مجرب در زمینه چاپ و همچنین داشتن 25 سال تجربه در رمینه تولید و چاپ انواع سررسید 1402 ، تقویم رومیزی ، سالنامه 1402 و … امسال نیز به رسم از سال های گذشته از محصولات و خدمات جدید خود رونمایی کرده است. شما عزیزان میتوانید محصولات جدید سررسید دموت را در پایین همین صفحه مشاهده کنید و همچنین برای دریافت لیست قیمت سررسید و کاتالوگ سررسید می توانید به راحتی اقدام کنید. مشاوران واحد فروش دموت نیز همواره درکنار شما هستند تا راهنمایی های لازم را در خصوص محصولات برای شما عزیزان ارائه دهند.

باید توجه داشته باشید که چاپ سررسید امری تخصصی است که با توجه به صحافی ، جلد و نوع کاغذ متفاوت است که خوشبختانه سالنامه دموت با داشتن تجربه کافی و دارا بودن جدیدترین ماشین آلات چاپ سررسید در این امر صاحب سبک است.

سفارشی سازی سررسید

سفارشی سازی سررسید یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه ما است. در سالنامه دموت شما قادر خواهید بود که کلیه اقلام به کار رفته در تهیه سررسید 1402 از جمله کاغذ سررسید ، جلد سررسید ، تعداد فرم های موجود ، تعداد برگه های تبلیغاتی ، آستر بدرقه انواع حک روی جلد (حک لوگو یا نام شرکت) و پلاک های فلزی و همچنین ربان های آن را به شکل کاملا اختصاصی سفارشی سازی کنید.

در مجموعه دموت از بهترین کاغذ های مرغوب و درجه یک برای چاپ صفحات سررسید استفاده می شود. که این کاغذ های سررسید شامل سفید 70 گرمی و 80 گرمی و همچنین کرم 70 گرمی و 80 گرمی هستند که طبق درخواست مشتری تهیه می شود.

همچنین در نظر داشته باشید که شما عزیزان می توانید سررسید های 1402 را در انواع سایز و قطع سررسید سفارش دهید و مجموعه دموت در بالاترین کیفیت و کم ترین زمان سفاراشات شما را تحویل خواهد داد.

تولید سررسید 1402

تولید سررسید 1402 توسط تیم متخصص مجموعه دموت همراه با ماشین آلات پیشرفته چاپ صورت میگیرد. در حال حاضر مجموعه دموت دارای 16 مدل سررسید 1402 است که هر کدام از آن ها دارای ویژگی و قیمت های متفاوت هستند ، همچنین قابلیت سفارشی سازی نسبت به سلیقه مشتری را دارا می باشند.

جهت چاپ سررسید 1402 باید مواردی مثل قطع سررسید ، نوع چاپ ، نوع کاغذ ، نوع جلد سررسید ، حک سررسید ، آستر ، نوع صحافی و … را در نظر گرفت.

سفارش سررسید با کیفیت

برای انتخاب و سفارش سررسید 1402 عوامل مهمی مانند کیفیت دخیل است. کیفیت سررسید به موارد مختلفی مثل نوع چاپ، جنس جلد، نوع قطع، نوع صحافی و کیفیت اقلام اولیه برای تولید سررسید وابسته است. برای انتخاب یک سررسید خوب ابتدا باید نمونه تولیدات سررسید از تولید کنندگان مختلف را تهیه کنید سپس همه آن ها را در مواردی مانند نوع جلد، کیفیت چاپ، صحافی و … که قبلا هم ذکر شد مقایسه کنید و انتخاب های خود برای سفارش سالنامه 1402 را محدود کنید. سررسید ها را در شرایط سخت و ایده آل خود مورد استفاده قرار دهید.

می توانید جلد را جدا کنید تا صحافی سررسید برایتان نمایان شود تا جزئیات را بهتر مورد بررسی قرار دهید. سپس بعد از کسب تجربه های لازم و مقایسه محصولات می توانید سررسید ایده آل خود را انتخاب کرده و موارد سفارشی سازی آن را با همانگی های تولید کنندگان انجام دهید.

انواع جلد سررسید

به صورت کلی جلد سررسید ها در دو مدل نرم و سخت موجود هستند. که این دو نوع جلد از جنس های متفاوتی ساخته خواهد شد. در این بخش جنس جبد سررسید های دموت را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم و شما را با آن ها آشنا می کنیم. قطعا در انتخاب سررسید به شما کمک خواهد کرد.

1- جلد سررسید چرم مصنوعی

این نوع جلد از پر استفاده ترین نوع جنس های جلد سررسید محسوب میشود که برای تهیه سررسید های مختلف از آن استفاده می شود. جلد چرم مصنوعی از دوام ، کیفیت و رنگ های متنوعی بهره میبرد که دست شما را در انتخاب باز تر میگذارد.

2- جلد چرم

جلد چرمی سررسید از مدل جلد هایی است که از قدیم بسیار پرکاربرد و محبوب در صنعت چاپ سررسید و سالنامه بوده است اما امروزه به دلیل هزینه های بالایی که برای این نوع جلد باید پرداخته شود استفاده از آن تا حدی کمرنگ تر شده است. به همین دلیل است که این نوع جلد در دسته سررسید های خاص و لوکس قرار میگیرد و کمیات تر از بقیه هستند.

3- جلد سلفونی

یکی از مهمترین مزیت های این نوع جلد ، قیمت آن است که از هزینه کمتری برخوردار هستند. این نوع جلد در دو نوع مات و براق در بازار موجود است و اغلب برای تهیه آن از کاغذ های گلاسه استفاده می شود. از دیگر مزیت های مهم سررسید سلفونی این است که در چاپ سررسید در طرح ها و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. البته این نکته رو هم باید در نظر گرفت که به دلیل هزینه ارزان تر، از کیفیت بالایی برخوردار نیست و بر اثر استفاده زیاد ممکن است تغییر رنگ داشته باشد و یا حتی آسیب ببیند.

4- جلد پارچه ای

جلد پارچه ای سررسید به دلیل اینکه قابلیت کمتری را برای تبلیغات و برندیگ دارد از میان جلد های دیگر از آن به ندرت استفاده می شود. البته این نکته را در نظر بگیرید که جنس پارچه بسیار تعیین کننده است و بر اساس جنس و چاپ سررسید پارچه ای می تواند جزو سررسید های لوکس و خاص قرار بگیرد و همچنین دقت داشته باشید در سررسید پارچه ای از هر نوع پارچه ای نمی توان استفاده کرد.

5- جلد ترمو

جلد ترمو سررسید در واقع یکی از مدل های چرم مصنوعی محسوب می شود و تفاوتی که در این دو نوع مشاهده می شود در زمان داغکوب کردن آن است. استفاده از جلد ترمو در صنعت جلد سازی و چاپ سررسید 1402 بسیار متداول و پر کاربرد است. قیمت این نوع سررسید ها با توجه به کیفیت و همینطور کشور سازنده می تواند متغیر باشد.

6- سررسید گالینگور

این نوع جلد در واقع ترکیبی است از کاغذ ، مواد pcv و رزین که معمولا از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و اغلب قیمت مناسب تری نسبت به چرم مصنوعی دارند. توجه داشته باشید که بر روی این جلد می توان تنها طلاکوب و نقره کوب انجام داد. به دلیل هزینه ارزان تری که دارد برای سازمان های و کسانی که میخواهند هزینه کمتری کنند کاربرد دارد.

جلد سررسید اولین تماس چشمی و فیزیکی را در میان کسانی که به آن ها هدیه می دهید ایجاد میکند. به همین دلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به شما پیشنهاد می کنیم در انتخاب جلد سررسید خود بسیار دقت کنید و از مشاورین فروش ما کمک بگیرید.