سالنامه روز شمار طرح آریا کد 202

 سالنامه روز شمار طرح آریا کد 202 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار پوشش جلد: چرم

سالنامه روزشمار طرح مانا کد 201

سالنامه روزشمار طرح مانا کد 201 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح همایون کد 203

سالنامه روزشمار طرح همایون کد 203 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: ماهشمار پوشش جلد: چرم تعداد

سالنامه روزشمار طرح پلاتین کد 204

سالنامه روزشمار طرح پلاتین کد 204 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح ماهور کد 205

 سالنامه روزشمار طرح ماهور کد 205 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح مدرن کد 206

سالنامه روزشمار طرح مدرن کد 206 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح دموت کد 207

سالنامه روزشمار طرح دموت کد 207 طراحی صفحات: طبق سفارش شما تولید میگردد پوشش جلد: طبق سفارش شما تولید میگردد

سالنامه روزشمار طرح مهتاب کد 308

سالنامه روزشمار طرح مهتاب کد 308 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح ماهان کد 209

سالنامه روزشمار طرح ماهان کد 209 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه هفته شمار طرح سورپرایز کد 210

سالنامه هفته شمار طرح سورپرایز کد 210 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: هفته شمار در یک

سالنامه هفته شمار (2 طبقه) طرح مدیران کد 211

سالنامه هفته شمار (2 طبقه) طرح مدیران کد 215 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: هفته شمار

سالنامه ماهشمار طرح بامداد کد 112

سالنامه ماهشمار طرح بامداد کد 112 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات ماه شمار / یادداشت خطی

سالنامه ماهشمار طرح کیان کد 213

سالنامه ماهشمار طرح کیان کد 213 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات سالنامه: ماهشمار/ پلنر مدیریتی/ یادداشت

سالنامه روز شمار طرح کلاسیک کد 214

سالنامه روز شمار طرح کلاسیک کد 214 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه جمعه با

سالنامه روزشمار طرح مونت بلان 215

سالنامه روزشمار طرح مونت بلان 215 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روز شمار طرح بامبو کد 216

سالنامه روز شمار طرح بامبو کد 116 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه

سالنامه روز شمار طرح ریکو کد 217

سالنامه روز شمار طرح ریکو کد 217 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات:روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روز شمار طرح رئال کد 218

سالنامه روز شمار طرح رئال کد 218 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه

سالنامه روزشمار طرح پرنیا کد 219

سالنامه روزشمار طرح پرنیا کد 219 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روزشمار طرح دیپلمات کد 120

سالنامه روزشمار طرح دیپلمات کد 120 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه روز شمار طرح پالرمو کد 221

سالنامه روز شمار طرح پالرمو کد 221 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه

سالنامه روزشمار طرح دیبا کد 122

سالنامه روزشمار طرح دیبا کد 122 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: روزشمار (پنجشنبه و جمعه باهم)

سالنامه هفته شمار طرح کیا کد 524

 سالنامه هفته شمار طرح کیا کد 524 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: هفته شمار و یک

سالنامه هفته شمار دو طرف طرح هاید کد 523

سالنامه هفته شمار دو طرف طرح هاید کد 523 نوع کاغذ: تحریر 70 گرم کرم رنگ طراحی صفحات: هفته شمار
-404.jpg

سررسید 1403

سررسید ، سالنامه ، تقویم رومیزی و … از گدشته همیشه جزو بهترین هدایای تبلیغاتی بوده اند. و در اثر پیشرفت تکنولوژی طراحی و چاپ سررسید تبلیغاتی نیز همراه با آن پیشرفت کرده است. امروزه شاهد سررسید های فانتری و خاص با صحافی های مختلف ، جلد های متنوع و رنگ های گوناگون هستیم و مشتریان با دست باز تری میتوانند سفارش های خود را انتخاب کنند. اگر به دنبال سررسید و طرح های جدید ، خاص و متنوع آن هستید مجموعه دموت می تواند در این خصوص بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

دریافت مشاوره برای خرید سررسید

توجه داشته باشید که با توجه به تنوع محصولات و متفاوت بودن اقلام به کار رفته در چاپ آن ها، هر کدام از سررسید های  دارای ویژگی ها و قیمت های مختلف است. همچنین شما باید قبل از خرید گروه هدف خود را نیز مورد بررسی قرار بدهید که سررسید را برای چه افرادی، چه قشری و در چه تعدادی در نظر گرفته اید. شما عزیزان می توانید برای انتخاب کردن بهترین و بهینه ترین گزینه با مشاوران خرید سالنامه دموت صحبت کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید.

چاپ سررسید 1402

واحد سالنامه دموت با توجه به داشتن متخصصین مجرب در زمینه چاپ و همچنین داشتن 25 سال تجربه در رمینه تولید و چاپ انواع سررسید 1402 ، تقویم رومیزی ، سالنامه 1402 و … امسال نیز به رسم از سال های گذشته از محصولات و خدمات جدید خود رونمایی کرده است. شما عزیزان میتوانید محصولات جدید سررسید دموت را در پایین همین صفحه مشاهده کنید و همچنین برای دریافت لیست قیمت سررسید و کاتالوگ سررسید می توانید به راحتی اقدام کنید. مشاوران واحد فروش دموت نیز همواره درکنار شما هستند تا راهنمایی های لازم را در خصوص محصولات برای شما عزیزان ارائه دهند.

باید توجه داشته باشید که چاپ سررسید امری تخصصی است که با توجه به صحافی ، جلد و نوع کاغذ متفاوت است که خوشبختانه سالنامه دموت با داشتن تجربه کافی و دارا بودن جدیدترین ماشین آلات چاپ سررسید در این امر صاحب سبک است.

سفارشی سازی سررسید

سفارشی سازی سررسید یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه ما است. در سالنامه دموت شما قادر خواهید بود که کلیه اقلام به کار رفته در تهیه سررسید از جمله کاغذ سررسید ، جلد سررسید ، تعداد فرم های موجود ، تعداد برگه های تبلیغاتی ، آستر بدرقه انواع حک روی جلد (حک لوگو یا نام شرکت) و پلاک های فلزی و همچنین ربان های آن را به شکل کاملا اختصاصی سفارشی سازی کنید.

در مجموعه دموت از بهترین کاغذ های مرغوب و درجه یک برای چاپ صفحات سررسید استفاده می شود. که این کاغذ های سررسید شامل سفید 70 گرمی و 80 گرمی و همچنین کرم 70 گرمی و 80 گرمی هستند که طبق درخواست مشتری تهیه می شود.

همچنین در نظر داشته باشید که شما عزیزان می توانید سررسید های را در انواع سایز و قطع سررسید سفارش دهید و مجموعه دموت در بالاترین کیفیت و کم ترین زمان سفاراشات شما را تحویل خواهد داد.

تولید سررسید

تولید سررسید توسط تیم متخصص مجموعه دموت همراه با ماشین آلات پیشرفته چاپ صورت میگیرد. در حال حاضر مجموعه دموت دارای 16 مدل سررسید است که هر کدام از آن ها دارای ویژگی و قیمت های متفاوت هستند ، همچنین قابلیت سفارشی سازی نسبت به سلیقه مشتری را دارا می باشند.

جهت چاپ سررسید  باید مواردی مثل قطع سررسید ، نوع چاپ ، نوع کاغذ ، نوع جلد سررسید ، حک سررسید ، آستر ، نوع صحافی و … را در نظر گرفت.

سفارش سررسید با کیفیت

برای انتخاب و سفارش سررسید  عوامل مهمی مانند کیفیت دخیل است. کیفیت سررسید به موارد مختلفی مثل نوع چاپ، جنس جلد، نوع قطع، نوع صحافی و کیفیت اقلام اولیه برای تولید سررسید وابسته است. برای انتخاب یک سررسید خوب ابتدا باید نمونه تولیدات سررسید از تولید کنندگان مختلف را تهیه کنید سپس همه آن ها را در مواردی مانند نوع جلد، کیفیت چاپ، صحافی و … که قبلا هم ذکر شد مقایسه کنید و انتخاب های خود برای سفارش سالنامه را محدود کنید. سررسید ها را در شرایط سخت و ایده آل خود مورد استفاده قرار دهید.

می توانید جلد را جدا کنید تا صحافی سررسید برایتان نمایان شود تا جزئیات را بهتر مورد بررسی قرار دهید. سپس بعد از کسب تجربه های لازم و مقایسه محصولات می توانید سررسید ایده آل خود را انتخاب کرده و موارد سفارشی سازی آن را با همانگی های تولید کنندگان انجام دهید.

انواع جلد سررسید

به صورت کلی جلد سررسید ها در دو مدل نرم و سخت موجود هستند. که این دو نوع جلد از جنس های متفاوتی ساخته خواهد شد. در این بخش جنس جبد سررسید های دموت را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم و شما را با آن ها آشنا می کنیم. قطعا در انتخاب سررسید به شما کمک خواهد کرد.

1- جلد سررسید چرم مصنوعی

این نوع جلد از پر استفاده ترین نوع جنس های جلد سررسید محسوب میشود که برای تهیه سررسید های مختلف از آن استفاده می شود. جلد چرم مصنوعی از دوام ، کیفیت و رنگ های متنوعی بهره میبرد که دست شما را در انتخاب باز تر میگذارد.

2- جلد چرم

جلد چرمی سررسید از مدل جلد هایی است که از قدیم بسیار پرکاربرد و محبوب در صنعت چاپ سررسید و سالنامه بوده است اما امروزه به دلیل هزینه های بالایی که برای این نوع جلد باید پرداخته شود استفاده از آن تا حدی کمرنگ تر شده است. به همین دلیل است که این نوع جلد در دسته سررسید های خاص و لوکس قرار میگیرد و کمیات تر از بقیه هستند.

3- جلد سلفونی

یکی از مهمترین مزیت های این نوع جلد ، قیمت آن است که از هزینه کمتری برخوردار هستند. این نوع جلد در دو نوع مات و براق در بازار موجود است و اغلب برای تهیه آن از کاغذ های گلاسه استفاده می شود. از دیگر مزیت های مهم سررسید سلفونی این است که در چاپ سررسید در طرح ها و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. البته این نکته رو هم باید در نظر گرفت که به دلیل هزینه ارزان تر، از کیفیت بالایی برخوردار نیست و بر اثر استفاده زیاد ممکن است تغییر رنگ داشته باشد و یا حتی آسیب ببیند.

4- جلد پارچه ای

جلد پارچه ای سررسید به دلیل اینکه قابلیت کمتری را برای تبلیغات و برندیگ دارد از میان جلد های دیگر از آن به ندرت استفاده می شود. البته این نکته را در نظر بگیرید که جنس پارچه بسیار تعیین کننده است و بر اساس جنس و چاپ سررسید پارچه ای می تواند جزو سررسید های لوکس و خاص قرار بگیرد و همچنین دقت داشته باشید در سررسید پارچه ای از هر نوع پارچه ای نمی توان استفاده کرد.

5- جلد ترمو

جلد ترمو سررسید در واقع یکی از مدل های چرم مصنوعی محسوب می شود و تفاوتی که در این دو نوع مشاهده می شود در زمان داغکوب کردن آن است. استفاده از جلد ترمو در صنعت جلد سازی و چاپ سررسید بسیار متداول و پر کاربرد است. قیمت این نوع سررسید ها با توجه به کیفیت و همینطور کشور سازنده می تواند متغیر باشد.

6- سررسید گالینگور

این نوع جلد در واقع ترکیبی است از کاغذ ، مواد pcv و رزین که معمولا از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و اغلب قیمت مناسب تری نسبت به چرم مصنوعی دارند. توجه داشته باشید که بر روی این جلد می توان تنها طلاکوب و نقره کوب انجام داد. به دلیل هزینه ارزان تری که دارد برای سازمان های و کسانی که میخواهند هزینه کمتری کنند کاربرد دارد.

جلد سررسید اولین تماس چشمی و فیزیکی را در میان کسانی که به آن ها هدیه می دهید ایجاد میکند. به همین دلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به شما پیشنهاد می کنیم در انتخاب جلد سررسید خود بسیار دقت کنید و از مشاورین فروش ما کمک بگیرید.