سالنامه روزشمار طرح پالرمو کد 101

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح پالرمو در دو سایز: • رقعی به ابعاد cm 14 × 22 • نیم وزیری به ابعاد

سالنامه روزشمار طرح دنیرو کد 102

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح دنیرو درسایز رقعی به ابعاد cm 14 × 22 تولید می گردد.

سالنامه روزشمار طرح دیپلمات کد 103

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح دیپلمات درسایز وزیری به ابعاد cm 16/5 × 24 که به صورت لب طلا تولید می گردد.

سالنامه روزشمار طرح لاکچری کد 104

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح لاکچری درسایز اروپایی به ابعاد cm 12/5 × 22 تولید می گردد.

سالنامه روزشمار طرح پرنیا کد 105

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح پرنیا درسایز: • وزیری به ابعاد cm 16/5 × 24 • رقعی به ابعاد cm 14 ×

سالنامه روزشمار طرح دیباکد 106

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح دیبا درسایز: • وزیری به ابعاد cm 16/5 × 24 • اروپایی به ابعاد cm 12/5 ×

سالنامه روزشمار طرح پویا کد 107

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح پویا درسایز اروپایی به ابعاد cm 12/5 × 22 تولید می گردد.

سالنامه روزشمار طرح رویاکد 108

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح رویا درسایز: • نیم وزیری به ابعاد 5/ cm 12/5 × 17 • اروپایی به ابعاد cm

سالنامه روزشمار طرح رسا کد 109

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح رسا درسایز وزیری به ابعاد cm 16/5 × 24 تولید می گردد.

سالنامه روزشمار طرح پارسا کد 110

تومان10.00
سالنامه روزشمار طرح پارسا در سایز رحلی به ابعاد 7/ cm 21 × 29 (لب نقره) سالنامه ای با قطعی

سالنامه هفته شمار طرح مدیران کد 111

تومان10.00
سالنامه هفته شمار طرح مدیران درسایز رقعی به ابعاد cm 14 × 22 سالنامه ای 2 طرفه که یک سمت

سالنامه هفته شمار طرح خاص کد 112

تومان10.00
سالنامه هفته شمار طرح خاص درسایز رقعی به ابعاد cm 14 × 22 سالنامه ای 2 طرفه که یک سمت

سالنامه ماهشمار طرح نوین 113

تومان10.00
سالنامه ماهشمار طرح نوین درسایز نیم وزیری به ابعاد 5/ cm 12/5 × 17 سالنامه ای 2 طرفه که یک
-404.jpg

سررسید 1401

سررسید ، سالنامه ، تقویم رومیزی و … از گدشته همیشه جزو بهترین هدایای تبلیغاتی بوده اند. و در اثر پیشرفت تکنولوژی طراحی و چاپ سررسید تبلیغاتی نیز همراه با آن پیشرفت کرده است. امروزه شاهد سررسید های فانتری و خاص با صحافی های مختلف ، جلد های متنوع و رنگ های گوناگون هستیم و مشتریان با دست باز تری میتوانند سفارش های خود را انتخاب کنند. اگر به دنبال سررسید 1401 و طرح های جدید ، خاص و متنوع آن هستید مجموعه دموت می تواند در این خصوص بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

دریافت مشاوره برای خرید سررسید

توجه داشته باشید که با توجه به تنوع محصولات و متفاوت بودن اقلام به کار رفته در چاپ آن ها، هر کدام از سررسید های 1401 دارای ویژگی ها و قیمت های مختلف است. همچنین شما باید قبل از خرید گروه هدف خود را نیز مورد بررسی قرار بدهید که سررسید 1401 را برای چه افرادی، چه قشری و در چه تعدادی در نظر گرفته اید. شما عزیزان می توانید برای انتخاب کردن بهترین و بهینه ترین گزینه با مشاوران خرید سالنامه دموت صحبت کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید.

چاپ سررسید 1401

واحد سالنامه دموت با توجه به داشتن متخصصین مجرب در زمینه چاپ و همچنین داشتن 25 سال تجربه در رمینه تولید و چاپ انواع سررسید 1401 ، تقویم رومیزی ، سالنامه 1401 و … امسال نیز به رسم از سال های گذشته از محصولات و خدمات جدید خود رونمایی کرده است. شما عزیزان میتوانید محصولات جدید سررسید دموت را در پایین همین صفحه مشاهده کنید و همچنین برای دریافت لیست قیمت سررسید و کاتالوگ سررسید می توانید به راحتی اقدام کنید. مشاوران واحد فروش دموت نیز همواره درکنار شما هستند تا راهنمایی های لازم را در خصوص محصولات برای شما عزیزان ارائه دهند.

باید توجه داشته باشید که چاپ سررسید امری تخصصی است که با توجه به صحافی ، جلد و نوع کاغذ متفاوت است که خوشبختانه سالنامه دموت با داشتن تجربه کافی و دارا بودن جدیدترین ماشین آلات چاپ سررسید در این امر صاحب سبک است.

سفارشی سازی سررسید

سفارشی سازی سررسید یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه ما است. در سالنامه دموت شما قادر خواهید بود که کلیه اقلام به کار رفته در تهیه سررسید 1401 از جمله کاغذ سررسید ، جلد سررسید ، تعداد فرم های موجود ، تعداد برگه های تبلیغاتی ، آستر بدرقه انواع حک روی جلد (حک لوگو یا نام شرکت) و پلاک های فلزی و همچنین ربان های آن را به شکل کاملا اختصاصی سفارشی سازی کنید.

در مجموعه دموت از بهترین کاغذ های مرغوب و درجه یک برای چاپ صفحات سررسید استفاده می شود. که این کاغذ های سررسید شامل سفید 70 گرمی و 80 گرمی و همچنین کرم 70 گرمی و 80 گرمی هستند که طبق درخواست مشتری تهیه می شود.

همچنین در نظر داشته باشید که شما عزیزان می توانید سررسید های 1401 را در انواع سایز و قطع سررسید سفارش دهید و مجموعه دموت در بالاترین کیفیت و کم ترین زمان سفاراشات شما را تحویل خواهد داد.

تولید سررسید 1401

تولید سررسید 1401 توسط تیم متخصص مجموعه دموت همراه با ماشین آلات پیشرفته چاپ صورت میگیرد. در حال حاضر مجموعه دموت دارای 16 مدل سررسید 1401 است که هر کدام از آن ها دارای ویژگی و قیمت های متفاوت هستند ، همچنین قابلیت سفارشی سازی نسبت به سلیقه مشتری را دارا می باشند.

جهت چاپ سررسید 1401 باید مواردی مثل قطع سررسید ، نوع چاپ ، نوع کاغذ ، نوع جلد سررسید ، حک سررسید ، آستر ، نوع صحافی و … را در نظر گرفت.

سفارش سررسید با کیفیت

برای انتخاب و سفارش سررسید 1401 عوامل مهمی مانند کیفیت دخیل است. کیفیت سررسید به موارد مختلفی مثل نوع چاپ، جنس جلد، نوع قطع، نوع صحافی و کیفیت اقلام اولیه برای تولید سررسید وابسته است. برای انتخاب یک سررسید خوب ابتدا باید نمونه تولیدات سررسید از تولید کنندگان مختلف را تهیه کنید سپس همه آن ها را در مواردی مانند نوع جلد، کیفیت چاپ، صحافی و … که قبلا هم ذکر شد مقایسه کنید و انتخاب های خود برای سفارش سالنامه 1401 را محدود کنید. سررسید ها را در شرایط سخت و ایده آل خود مورد استفاده قرار دهید.

می توانید جلد را جدا کنید تا صحافی سررسید برایتان نمایان شود تا جزئیات را بهتر مورد بررسی قرار دهید. سپس بعد از کسب تجربه های لازم و مقایسه محصولات می توانید سررسید ایده آل خود را انتخاب کرده و موارد سفارشی سازی آن را با همانگی های تولید کنندگان انجام دهید.

انواع جلد سررسید

به صورت کلی جلد سررسید ها در دو مدل نرم و سخت موجود هستند. که این دو نوع جلد از جنس های متفاوتی ساخته خواهد شد. در این بخش جنس جبد سررسید های دموت را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهیم و شما را با آن ها آشنا می کنیم. قطعا در انتخاب سررسید به شما کمک خواهد کرد.

1- جلد سررسید چرم مصنوعی

این نوع جلد از پر استفاده ترین نوع جنس های جلد سررسید محسوب میشود که برای تهیه سررسید های مختلف از آن استفاده می شود. جلد چرم مصنوعی از دوام ، کیفیت و رنگ های متنوعی بهره میبرد که دست شما را در انتخاب باز تر میگذارد.

2- جلد چرم

جلد چرمی سررسید از مدل جلد هایی است که از قدیم بسیار پرکاربرد و محبوب در صنعت چاپ سررسید و سالنامه بوده است اما امروزه به دلیل هزینه های بالایی که برای این نوع جلد باید پرداخته شود استفاده از آن تا حدی کمرنگ تر شده است. به همین دلیل است که این نوع جلد در دسته سررسید های خاص و لوکس قرار میگیرد و کمیات تر از بقیه هستند.

3- جلد سلفونی

یکی از مهمترین مزیت های این نوع جلد ، قیمت آن است که از هزینه کمتری برخوردار هستند. این نوع جلد در دو نوع مات و براق در بازار موجود است و اغلب برای تهیه آن از کاغذ های گلاسه استفاده می شود. از دیگر مزیت های مهم سررسید سلفونی این است که در چاپ سررسید در طرح ها و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. البته این نکته رو هم باید در نظر گرفت که به دلیل هزینه ارزان تر، از کیفیت بالایی برخوردار نیست و بر اثر استفاده زیاد ممکن است تغییر رنگ داشته باشد و یا حتی آسیب ببیند.

4- جلد پارچه ای

جلد پارچه ای سررسید به دلیل اینکه قابلیت کمتری را برای تبلیغات و برندیگ دارد از میان جلد های دیگر از آن به ندرت استفاده می شود. البته این نکته را در نظر بگیرید که جنس پارچه بسیار تعیین کننده است و بر اساس جنس و چاپ سررسید پارچه ای می تواند جزو سررسید های لوکس و خاص قرار بگیرد و همچنین دقت داشته باشید در سررسید پارچه ای از هر نوع پارچه ای نمی توان استفاده کرد.

5- جلد ترمو

جلد ترمو سررسید در واقع یکی از مدل های چرم مصنوعی محسوب می شود و تفاوتی که در این دو نوع مشاهده می شود در زمان داغکوب کردن آن است. استفاده از جلد ترمو در صنعت جلد سازی و چاپ سررسید 1401 بسیار متداول و پر کاربرد است. قیمت این نوع سررسید ها با توجه به کیفیت و همینطور کشور سازنده می تواند متغیر باشد.

6- سررسید گالینگور

این نوع جلد در واقع ترکیبی است از کاغذ ، مواد pcv و رزین که معمولا از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و اغلب قیمت مناسب تری نسبت به چرم مصنوعی دارند. توجه داشته باشید که بر روی این جلد می توان تنها طلاکوب و نقره کوب انجام داد. به دلیل هزینه ارزان تری که دارد برای سازمان های و کسانی که میخواهند هزینه کمتری کنند کاربرد دارد.

جلد سررسید اولین تماس چشمی و فیزیکی را در میان کسانی که به آن ها هدیه می دهید ایجاد میکند. به همین دلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به شما پیشنهاد می کنیم در انتخاب جلد سررسید خود بسیار دقت کنید و از مشاورین فروش ما کمک بگیرید.