خرید و فروش سررسید 1397 دموت
11
نوامبر

انواع قطع برای سفارش سررسید 1397 چیست؟

انواع قطع برای سفارش سررسید 1397 چیست؟

 

 

 

قطع برای سفارش سررسید 1397 یکی از آن نکات حائز اهمیتی است که جهت سفارش سررسید 1397 مورد احتیاج است. برای آشنایی بیشتر با قطع سررسید 1397 لازم است که به قسمت قطع سایت رجوع فرمایید. انواع قطع برای سفارش سررسید 1397 در زیر بیان شده است.

قطع همان اندازه (طول و عرض) سررسید است که این اندازه استاندارد جهانی دارد. به طوری که در هر مدل از محصولات چاپی ( سررسید , کتاب , دفاتر , … ) از قطع مناسب آن استفاده میشود.
ابعادی که مورد استفاده بیشتری در سالنامه دارند به شرح جدول زیر میباشد که توضیحاتی در خصوص آن ارائه شده است.

 • قطع مدیران

  این قطع بیشتر در سالنامه های اختصاصی (سفارشی ) استفاده میشود که ابعاد آن حدودا ( ۲۱*۲۸ ) سانتیمتر میباشد و برای افرادی که همیشه سالنامه خود را به همراه دارند پیشنهاد نمیشود اما فضای زیادی برای نوشتن کارهای روزانه در اختیار کاربر قرار میدهد.

 

 • قطع وزیری

  وزیری جزء رایج ترین قطع در میان محصولات چاپی ( سررسید , کتاب , دفاتر , … ) است که ابعاد آن (۲۳*۱۶/۵ ) سانتیمتر میباشد.
  بیشتر افرادی که امور روزانه خود را یادداشت میکنند از این قطع استفاده مفیدتری دارند
  لازم به ذکر است که این قطع برای افرادی که سالنامه خود را معمولا به همراه دارند پیشنهاد نمیشود.

 

 • قطع رقعی

  این قطع نسبت به وزیری از هر طرف ۲ سانتیمتر کوچکتر است ( ۲۱*۱۴/۵) و به همین دلیل جابه جایی آن نسبت به سایز وزیری برای افراد راحت تر است.

 

 • قطع اروپایی

  قطع ارو پایی پر فروش ترین قطع سالنامه است که اندازه آن (۲۱*۱۳) سانتیمتر میباشد
  جذابیت این قطع ,به دلیل جابه جایی راحت و آسان آن است و برای افرادی که سالنامه خود را به همراه دارند این قطع پیشنهاد میشود.

 

 • قطع خشتی

  این قطع در ۲ سایز ( ۲۲*۲۲ و ۱۹*۱۹ ) سانتیمتر تولید میشود که بیشتر در کتا بهای آموزشی و داستان کودکان مصرف بیشتری دارد اما در صورتی که سفارش قطع خشتی داشته باشید به صورت اختصاصی برای شما انجام میشود
  در سفارشات اختصاصی حداقل تیراژ ۳۰۰۰ جلد برای شما صرفه اقتصادی دارد لطفا این مورد را مدنظر داشته باشید.

 

 • قطع پالتویی

  ابعاد این قطع (۱۷*۱۰) سانتیمتر است که به دلیل سایز کوچکی که دارد برای نوشتن کارهای روزانه فضای مناسبی در اختیار شما قرار نمیدهداما استفاده از این قظع برای افرادی که همیشه به یک تقویم همراه نیاز دارند پیشنهاد میشود و برای شرکتهایی که میخواهند با بودجه کمتری به مشتریان خود تقویم هدیه بدهند بسیار مناسب است.

 

 • قطع جیبی

  اندازه این قطع (۸*۱۶) میباشد که به راحتی در کیف یا جیب شما جا میشود و از ویژگیهای این قطع اندازه کوچک و قیمت مناسب آن است.

بطور کلی در این قسمت سعی شد که نکات مهم در خصوص قطع برای سفارش سررسید که مورد احتیاج است را برشماریم.