انواع قطع تقویم رومیزی و خدمات اختصاصی آن

تقویم رومیزی ها معمولاً در سه مدل افقی، عمودی و خشتی (مربع ) طراحی شده که همه آنها به صورت ماهشمار (ماه در یک برگ ) تولید می شود.

رومیزی ها معمولاً سایز مشخصی ندارند و بنا به سلیقه مشتری تولید می شود.

برای تولید رومیزی به روش های فراوانی می توان عمل کرد، از گرماژ کاغذ و نوع کاغذ گرفته تا نوع پایه و ضخامت آن که هر کدام در قیمت تمام شده تاثیر گذار خواهد بود.                                                                                                  

اختصاصی کردن تقویم 1401شامل:

  • چاپ اختصاصی صفحات تقویم
  • طلاکوب یا نقره کوب لوگو پایه تقویم
  •  حک لیزر لوگو روی پلاک استیل و نصب آن روی پایه تقویم
  • چاپ عکس محصولات پشت صفحه تقویم     

 

 

 

 

تقویم رومیزی طرح هما کد 417

تقویم رومیزی 1401

در دنیای امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش فناوری های نوین و دیجیتال ، ابزار ها و وسایل چاپی به مرور زمان جای خود را به تکنولوژی های دیجیتال خواهند داد. با این وجود همواره یکی از ابزار های بسیار پرکاربرد در هر دفتر کاری ، سازمان و یا ارگان ها که قابل استفاده روی میز هر فرد هست ، تقویم رومیزی می باشد. مجموعه دموت این افتخار را دارد که به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های عرصه چاپ ، اقدام به چاپ تقویم رومیزی 1401 نماید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل را درباره خرید تقوم رومیزی 1401 و همچنین محصولات دیگر دموت مانند سرسید 1401 ، سالنامه 1401 و … را کسب کنید.

قیمت تقویم رومیزی 1401

با توجه به نوسانات موجود در بازار و قیمت کاغذ ، قیمت تقویم رومیزی 1401 متغیر است. اما در این میان مجموعه دموت سعی کرده است بهترین قیمت و بهترین کیفیت را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. همانطور که می دانید به آغاز سال 1401 زمان زیادی باقی نمانده است و اکثر ارگان ها ، سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی و همچنین صاحبان کسب و کار های مختلف در صدد سفارش تقویم رومیزی 1401 هستند. شما عزیزان میتواند برای کسب اطلاعات درباره قیمت تقومی رومیزی و مشخصات تکمیلی آن با واحد بخش فروش دموت تماس حاصل فرمایید.

قابلیت سفارشی سازی اختصاصی

در مجموعه دموت اکثر محصولات چاپی مانند سررسید ، تقویم ، سالنامه ، دفترچه یادداشت و … شامل شرایط سفارشی سازی اختصاصی می باشند. به عنوان مثال در چاپ سررسید اختصاصی شما میتوانید لوگو شرکت یا برند خود را بر روی جلد حک کنید و یا نوع جلد سالنامه خود را انتخاب کنید. در تقویم رومیزی هم این امکان وجود دارد. به عنوان مثال میتوانید به جای عکس هر فصل سال ، تصاویر اختصاصی خود را قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی 1401

واحد سالنامه دموت با همراه داشتن تجربه 25 ساله و کارکنان مجرب در صنعت چاپ و همچنین مجهز بودن به جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ و دستگاه های صحافی همواره سعی بر جلب رضایت مشتری داشته و دارد. مجموعه دموت سعی کرده است که همیشه محصولاتی با کیفیت و متنوع تولید کند و تقویم رومیزی 1401 یکی از آن محصولات محبوب و با کیفیت دموت محسوب می شود. با توجه به توضیحات داده شده و همراه داشتن دستگاه های چاپ و صحافی جدید نگرانی بابت کیفیت چاپ تقویم رومیزی وجود ندارد.

در ادامه می توانید محصولات تقویم 1401 را در پایین مشاهده کنید.

calendar

ساختار با کیفیت

advertising

فضای تبلیغاتی مناسب

sketch

طراحی زیبا

dollar-symbol

قمیت مناسب