• تلفن: 88502124
  • ایمیل: info@demotco.com

نحوه نمایش تاریخ در صفحه

 

هنگام سفارش سررسید لازم است که شما اطلاعاتی در مورد نحوه نمایش تاریخ در سررسیدهای موجود را داشته باشید . این امر به شما کمک میکند که نسبت به فعالیت صنفی خود انتخاب بهتری داشته باشید و سررسید شما برای دوستان و همکارانتان مفید تر باشد.

سررسید جمعه جدا
به سررسیدی گفته میشود که تمامی روزهای هفته ( شنبه تا جمعه ) به صورت تک صفحه ای و مجزا چاپ میشود. در این نوع سرسید تمام صفحه به صورت یادداشت تاریخ دار میباشد و کاربر میتواند تمام کارهای روزانه خود را در آن یادداشت کند.
معمولا افرادی که جمعه ها هم برای آنها روز کاری محسوب میشود از این نوع سررسید بیشتر استفاده میکنند.

سررسید روز شمار
در طراحی سررسید روزشمار روزهای پنجشنبه و جمعه در یک صفحه قرار گرفنه است اما بقیه روزهای هفته به صورت تک صفحه ای و مجزا است .
این نوع سررسید برای شرکت ها و موسساتی که آخر هفته تعطیل میباشندگزینه مناسبی است و از کاربرد آن کم نمیشود.

سررسید دوروزه
طراحی این نوع سررسید به گونه ایست که در هر صفحه 2 روز قرار دارد و فضای یادداشت کمتری نسبت به مدل روزشمار دارد.

سررسید هفته شمار
در طراحی این نوع سررسید هر هفته در یک صفحه قرار دارد به صورتی که فضای یادداشت آن فقط برای کارهای ضروری و قرار ملاقات ها مفید میباشد اما در ادامه حدود 60 برگ یادداشت وجود دارد که میتوان با درج تاریخ دلخواه از آن استفاده کرد. تعداد برگه های یادداشت به درخواست مشتری قابل افزایش است.

سررسید ماه شمار 
در سررسید ماه شمار هر ماه در 2 صفحه روبروی هم قرار میگیرند که در ادامه حدودا 80 برگ یادداشت وجود دارد که میتوان با درج تاریخ دلخواه از آن استفاده کرد
تعداد برگه های یادداشت به درخواست مشتری قابل افزایش است.

کاتالوگ محصولات 1400