• تلفن: 88502124
  • ایمیل: info@demotco.com

انواع کاغذ برای سررسید

 

به فن تنظیم کردن اوراق و به ترتیب قرار دادن روزهای سال بین جلد صحافی گفته میشود .
این کار با روشهای مختلفی قابل اجرا میباشد که به صورت مختصر و کاربردی برای شما توضیح داده شدهاست.

کاغذ تحریر سفید  سررسید چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

برای تولید سررسید اغلب از کاغذ ۷۰ گرمی سفید استفاده میشود.
گرماژ کاغذ بسته به سلیقه مشتری قابل تغییر به ۸۰ گرمی و … میباشد . اما به دلیل افزایش قیمت بهتر است از کاغذ ۷۰ گرمی استفاده شود.

کاغذ تحریر کرم سررسید چه ویژگی هایی دارد؟

کاغذ کرم هم همان مشخصات کاغذ سفید را دارد فقط کمی گران تر است و به همین دلیل سالنامه هایی که با کاغذ کرم تولید میشوند قیمت بالاتری دارند. دلیل استفاده از این نوع کاغذ در سالنامه زیبایی ظاهر و کم بودن انعکاس نور است که باعث خستگی کمتر چشم میشود
حتی در این مورد اطمینان داشته باشید که تولید کننده از کاغذ کرم اورجینال برای شما استفاده کرده باشد زیرا متاسفانه برخی از تولید کنندگان از کاغذ سفید استفاده میکنند و روی کاغذ را به صورت یکدست با رنگ کرم چاپ میزنند . در این روش کیفیت کاغذ چاپ شده با کاغذ کرم اصلی متفاوت است
این امر باعث میشود که سالنامه شما در صفحات گوناگون نوسان رنگ داشته باشد و زیبایی خود را از دست بدهد.

کاغذ گلاسه سررسید چه خصوصیاتی دارد؟

از این نوع کاغذ بیشتر برای سالنامه های نفیس با چاپ ۴ رنگ استفاده میشود . سالنامه های تولید شده با کاغذ گلاسه معمولا گران قیمت بوده و به لحاظ کاربردی چندان مناسب نیستند و تنها به عنوان هدیه ای نفیس استفاده میشوند.
بهترین گرماژ برای استفاده در سالنامه ۱۰۰ گرمی تا ۱۳۵ گرمی میباشد.

ویژگی های کاغذ کارتی سررسید 

کاربرد کاغذ کارتی ییشتر در تولید دفاتر تلفن و تقویم رومیزی است که بهترین گرماژ آن ۲۳۰ گرم میباشد
دلیل استفاده از این نوع کاغذ در دفاتر تلفن این است که نوشتن بر روی آن به راحتی انجام میشود به صورتی که رنگ پخش نمیشود ولی در کاغذهاای گلاسه معمولا بعد از نوشتن , با کشیدن دست بر روی آن رنگ به اطراف خود پخش میشود.

کیفیت کاغذ

اکثرا کاغذهای موجود در بازار وارداتی است و به صورت شیت و یا رول در دسترس میباشد
واردات کاغذ از کشورهای مختلفی صورت میگیرد که معمولا بهترین این کشورها اندونزی میباشد که کیفیت مطلوبی جهت انجام کارهای چاپی دارد.

 

توجه ⇐ متاسفانه در بازار کاغذهایی با مارک چینی نیز وجود دارد که کیفیت آنها مطلوب نیست و در مرحله چاپ مشکلات فراوانی ایجاد میکند.
در صورتی که سررسیدی را ارزان خریدید قطعا مطمئن باشید که کیفیت کاغذ آن مناسب نیست و از کاغذهای نا مرغوب چینی در آن استفاده شده است.

 

یکی از عوامل کیفیت مناسب سررسید که شما میخواهید آن را هدیه بدهید و در دید مخاطبان شما قرار بگیرد انتخاب کاغذ است. واحد سالنامه دموت این تضمین را به شما می دهد که در صورت سفارش سررسید مورد علاقه خود به شما سررسید با کیفیت تحویل نماید.

اعتبار دموت در رضایت مشتریان خود است. جهت سفارش سررسید۱۳۹۹، سالنامه۱۳۹۹، تقویم۱۳۹۹ در ابعاد و رنگ های گوناگون با ما تماس بگیرید.

کاتالوگ محصولات 1400