• تلفن: 88502124
  • ایمیل: info@demotco.com

انواع قطع سررسید

 

قطع همان اندازه (طول و عرض) سررسید است که این اندازه استاندارد جهانی دارد. به طوری که در هر مدل از محصولات چاپی ( سررسید , کتاب , دفاتر , … ) از قطع مناسب آن استفاده میشود .
ابعادی که مورد استفاده بیشتری در سالنامه دارند به شرح جدول زیر میباشد که توضیحاتی در خصوص آن ارائه شده است.

 

قطع مدیران در سررسید به چه معناست؟

این قطع بیشتر در سالنامه های اختصاصی (سفارشی ) استفاده میشود که ابعاد آن حدودا ( ۲۱*۲۸ ) سانتیمتر میباشد و برای افرادی که همیشه سالنامه خود را به همراه دارند پیشنهاد نمیشود اما فضای زیادی برای نوشتن کارهای روزانه در اختیار کاربر قرار میدهد.

قطع وزیری در سررسید چیست؟

وزیری جزء رایج ترین قطع در میان محصولات چاپی ( سررسید , کتاب , دفاتر , … ) است که ابعاد آن (۲۳*۱۶/۵ ) سانتیمتر میباشد.
بیشتر افرادی که امور روزانه خود را یادداشت میکنند از این قطع استفاده مفیدتری دارند
لازم به ذکر است که این قطع سررسید برای افرادی که سالنامه خود را معمولا به همراه دارند پیشنهاد نمیشود.

قطع رقعی سررسید چیست؟

این قطع نسبت به وزیری از هر طرف ۲ سانتیمتر کوچکتر است ( ۲۱*۱۴/۵) و به همین دلیل جابه جایی آن نسبت به سایز وزیری برای افراد راحت تر است.

قطع اروپایی سررسید چیست؟

قطع ارو پایی پر فروش ترین قطع سالنامه است که اندازه آن (۲۱*۱۳) سانتیمتر میباشد
جذابیت این قطع ,به دلیل جابه جایی راحت و آسان آن است و برای افرادی که سالنامه خود را به همراه دارند این قطع پیشنهاد میشود.

قطع خشتی استاندارد سررسید چیست؟

این قطع در ۲ سایز ( ۲۲*۲۲ و ۱۹*۱۹ ) سانتیمتر تولید میشود که بیشتر در کتا بهای آموزشی و داستان کودکان مصرف بیشتری دارد اما در صورتی که سفارش قطع خشتی داشته باشید به صورت اختصاصی برای شما انجام میشود
در سفارشات اختصاصی حداقل تیراژ ۳۰۰۰ جلد برای شما صرفه اقتصادی دارد لطفا این مورد را مدنظر داشته باشید.

قطع پالتویی سررسید چیست؟

ابعاد این قطع (۱۷*۱۰) سانتیمتر است که به دلیل سایز کوچکی که دارد برای نوشتن کارهای روزانه فضای مناسبی در اختیار شما قرار نمیدهداما استفاده از این قظع برای افرادی که همیشه به یک تقویم همراه نیاز دارند پیشنهاد میشود و برای شرکتهایی که میخواهند با بودجه کمتری به مشتریان خود تقویم هدیه بدهند بسیار مناسب است.

قطع جیبی سررسید چیست؟

اندازه این قطع (۸*۱۶) میباشد که به راحتی در کیف یا جیب شما جا میشود و از ویژگیهای این قطع اندازه کوچک و قیمت مناسب آن است.

شما عزیزان می توانید جهت سفارش قطع جیبی ۹۹، قطع پالتویی۹۹، قطع خشتی۹۹، قطع اروپایی۹۹، قطع رقعی۹۹، قطع وزیری۹۹ با ما تماس بگیرید. همچنین اگر سوالی در مورد انواع قطع سررسید داشتید به ما ایمیل ارسال نمایید تا کارشناسان دموت در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

کاتالوگ محصولات 1400