notebook (2)

انواع صحافی سررسید 1400

به فن تنظیم کردن اوراق و به ترتیب قرار دادن روزهای سال بین جلد صحافی گفته میشود .

این کار با روشهای مختلفی قابل اجرا میباشد که به صورت مختصر و کاربردی برای شما توضیح داده شدهاست.

notebooks

انواع قطع سررسید 1400

قطع همان اندازه (طول و عرض) سررسید است که این اندازه استاندارد جهانی دارد. به طوری که در هر مدل از محصولات چاپی ( سررسید , کتاب , دفاتر , … ) از قطع مناسب آن استفاده میشود

notebook (1)

انواع کاغذ سررسید 1400

برای تولید سررسید اغلب از کاغذ ۷۰ گرمی سفید استفاده میشود.

گرماژ کاغذ بسته به سلیقه مشتری قابل تغییر به ۸۰ گرمی و … میباشد . اما به دلیل افزایش قیمت بهتر است از کاغذ ۷۰ گرمی استفاده شود.

book

انواع جلد سررسید 1400

بهتر است قبل از سفارش سررسید با انواع جلد و ویژگی های آن آشنا شوید.

notebook

چاپ سررسید 1400

منظور از چاپ سررسید ۹۹ انتقال طرح از زینک به کاغذ توسط مرکب می‌باشد.
این کار به وسیله ماشین چاپ انجام می‌شود معمولا تولیدکنندگان سالنامه از ۲ رنگ چاپ استفاده می‌کنند.

خرید سررسید 1400

شما میتوانید برای خرید سررسید 1400 و یا مشاهده تمامی محصولات دموت همچون هدایای تبلیغاتی ، ست مدیریتی و تقویم رومیزی از دکمه های زیر استفاده کنید.

سفارشی سازی سررسید1400

7 نکته مهم در مورد  سفارشی سازی سررسید1400 که باید به آن توجه داشت را در اینجا برای شما بیان میکنیم. به یاد داشته باشید در هنگام سفارش سررسید اختصاصی یا اصطلاحا سفارشی سازی سررسید سازمان خود دقت به این نکات حائز اهمیت است.

قابل توجه مشتریان محترم جهت سفارش سررسید اختصاصی

قبل از سفارش سررسید لازم است که شما اطلاعاتی درباره اصطلاحات کاربردی و روش های سفارشی سازی در صنعت چاپ و صحافی داشته باشید. این امر به شما سفارش دهنده سررسید کمک می کند تا با آشنا شدن با نکات مهم در سفارش تقویم رومیزی و سررسید، زمان مناسب در سفارش سررسید را آگاهانه انتخاب نماید.
لذا با خواندن مطالب این قسمت  و دیدن عکس های موجود در این قسمت میتوانید هنگام سفارش سررسید سفارش داده شده ی شما آگاهانه و با تسلط کافی استفاده از خدمات اضافی بر روی سررسید، انتخاب مناسب تری را داشته باشید. به همین دلیل به شما توصیه میشود که قبل از سفارش خود حتما مطالب این قسمت را با دقت مطالعه بفرمایید.

 

ما سعی کردیم در این قسمت شما را با نکات مهم که ممکن است در هنگام سفارش سررسید با آن برخورد نمایید همچون موضوعاتی نظیر انواع قطع، انواع صحافی، انواع جلد، انواع کاغذ، چاپ سررسید، نحوه نمایش تاریخ در صفحه و سفارشی سازی آشنا نماییم.

به یاد داشته باشید که همواره در ساعات اداری می توانید از تجربه و مشاوره ما در زمینه سررسید و تقویم رومیزی دلخواه خود استفاده کنید.در صورت نیاز میتوانیم از طریق تلفن و یا حضوری شما را در انتخاب سررسید دلخواهتان راهنمایی کنیم.

ما افتخار داریم که سفارش سررسید شما را با روش های سفارشی سازی سررسید مناسب که خاص سفارش شما است در قسمت خدمات تکمیلی دموت با بالاترین کیفیت و کمترین زمان و مناسب ترین قیمت به دست شما برسانیم. آن چیزی که مجموعه دموت در آن متمایز کرده است احساس رضایت مشتریانمان است که این امر میسر نبود مگر توجه به زمان مناسب تحویل سفارش، تحویل سررسید درست مطابق با سفارش، مشاوره در زمینه سفارش سررسید و اینگونه است که هزاران مدیر، یک انتخاب دموت را برمی گزینند.