تقویم رومیزی طرح هما کد 417

تقویم رومیزی 1400

در دنیای امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش فناوری های نوین و دیجیتال ، ابزار ها و وسایل چاپی به مرور زمان جای خود را به تکنولوژی های دیجیتال خواهند داد. با این وجود همواره یکی از ابزار های بسیار پرکاربرد در هر دفتر کاری ، سازمان و یا ارگان ها که قابل استفاده روی میز هر فرد هست ، تقویم رومیزی می باشد. مجموعه دموت این افتخار را دارد که به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های عرصه چاپ ، اقدام به چاپ تقویم رومیزی 1400 نماید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل را درباره خرید تقوم رومیزی 1400 و همچنین محصولات دیگر دموت مانند سرسید 1400 ، سالنامه 1400 و … را کسب کنید.

قیمت تقویم رومیزی 1400

با توجه به نوسانات موجود در بازار و قیمت کاغذ ، قیمت تقویم رومیزی 1400 متغیر است. اما در این میان مجموعه دموت سعی کرده است بهترین قیمت و بهترین کیفیت را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. همانطور که می دانید به آغاز سال 1400 زمان زیادی باقی نمانده است و اکثر ارگان ها ، سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی و همچنین صاحبان کسب و کار های مختلف در صدد سفارش تقویم رومیزی 1400 هستند. شما عزیزان میتواند برای کسب اطلاعات درباره قیمت تقومی رومیزی و مشخصات تکمیلی آن با واحد بخش فروش دموت تماس حاصل فرمایید.

قابلیت سفارشی سازی اختصاصی

در مجموعه دموت اکثر محصولات چاپی مانند سررسید ، تقویم ، سالنامه ، دفترچه یادداشت و … شامل شرایط سفارشی سازی اختصاصی می باشند. به عنوان مثال در چاپ سررسید اختصاصی شما میتوانید لوگو شرکت یا برند خود را بر روی جلد حک کنید و یا نوع جلد سالنامه خود را انتخاب کنید. در تقویم رومیزی هم این امکان وجود دارد. به عنوان مثال میتوانید به جای عکس هر فصل سال ، تصاویر اختصاصی خود را قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی 1400

واحد سالنامه دموت با همراه داشتن تجربه 25 ساله و کارکنان مجرب در صنعت چاپ و همچنین مجهز بودن به جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ و دستگاه های صحافی همواره سعی بر جلب رضایت مشتری داشته و دارد. مجموعه دموت سعی کرده است که همیشه محصولاتی با کیفیت و متنوع تولید کند و تقویم رومیزی 1400 یکی از آن محصولات محبوب و با کیفیت دموت محسوب می شود. با توجه به توضیحات داده شده و همراه داشتن دستگاه های چاپ و صحافی جدید نگرانی بابت کیفیت چاپ تقویم رومیزی وجود ندارد.

در ادامه می توانید محصولات تقویم 1400 را در پایین مشاهده کنید.

calendar

ساختار با کیفیت

advertising

فضای تبلیغاتی مناسب

sketch

طراحی زیبا

dollar-symbol

قمیت مناسب

تقویم رومیزی طرح هما کد 417

HOMA

ابعـاد رومیـزی هُمـا خشتـی 15×15 می باشـد که طراحــی صفحات به گونه ای است که می توانید تمام روزهای ســال را براحتــی در آن ببینیـد در سمت راست این تقویـم یــک فضای 15×5 سانتیمتـر عمودی برای حک لوگــو برند شما در نظـر گرفته شده است که در صورت نیاز (حداقل 1000 جلــد) رنگ پایـه آن قابـل تغییر می باشــد برای تولیـد رومیــزی هُمــا از کاغذ 250 گـرم گلاسـه و چـاپ 4رنگ به همــراه 12 تصویــر از طبیعت زیبـای جهـان استفاده شــده است و با صحافی فنری تولید می شود.

تقویم رومیزی طرح آوا کد 418

AVA

ابعــاد رومیــزی آوا افقــی (22×11 سانتیمتــر) می بـاشد و در سمت راست بـرگ هـای تقویـم  یک فضـای 11×5 سانتیمتر برای حک لوگو برنـد شما در نظر گرفته شده است و در صورت نیاز (حداقل 1000 جلـد) رنـگ پایـه آن قابـل تغییر می باشد برای تولید رومیـزی آوا از کاغـذ 250 گـرم گلاسه و چاپ 4 رنــگ به همـــراه 11 تصویـــر ازگل های زیبا طراحی شده و با صحافی فنری تولید می شود.

تقویم رومیزی طرح رها کد 419

RAHA

ابعاد رومیزی رَهـا (23×16 سانتیمتر) مـی باشد و طراحــی صفحات آن به گونه ای هست که شمـا می توانید تــمام کارهای مهـم خود ( وقت دکتــر، قـرار کـاری، قرار ملاقـات تولد دوستان و خانواده ) را روی آن یادداشت کنید تا باعث فراموشـی نشـود در قسمت پایین تقویم  فضایی 23×3  سانتیمتری وجود دارد که برای حک لوگو برند شما در نظر گرفته شده است تولید رومیزی رَها از کاغذ 250 گرم گلاسه  و چاپ 4 رنـگ به همـراه 11 تصویر از نقاشـی های زیبـای جهان استفاده شده است.

یادداشت رومیزی طرح آرین کد 420

ARIAN

زیر دستی آرین با جلـد چرمــی پوست ماری، نمایـی بسیار زیبا به میز کار شما می بخشد و می توانید کارهای روزانــه خود را بـرروی آن یادداشـت کنیــد طراحـی صفحات زیر دستی به صورت هفته شمار می باشد که در 52 بـرگ با سایز 34×24 سانتیمتر و صحافی سرچسب تولید می شـود.

یادداشت رومیزی طرح آرمان کد 421

ARMAN

زیر دستی آرمان برای میز کارهای کوچک بسیار کاربردی و مناسب است و فضای زیادی را اشغال نمی کند برای ساخت جلد آن از گالینگور ساخت کشور هلند استفاده شده طراحی صفحات زیر دستی آرمان به صورت هفته شمار به همراه لیست To Do می باشد که در ٥٢ برگ با سایز A4 تولید می شود.