۱۳
مهر

راهنمای جامع انتخاب سررسید و نکاتی در مورد سفارش آن

سررسید می تواند یک دفتر خاطرات جدید برای ثبت لحظه ها و یا دفتری برای برنامه ریزی های هیجان انگیز سال نو باشد. هنوز هم هستند کسانی که نخواهند خاطرات کاغذی خود را برای همتایان آنلاین خود خراب کنند و باز هم انتخاب سررسید و داشتن دفتری کاغذی را به برنامه های آنلاین و پیشرفته ترجیح می دهند.

ما در این بخش سعی داریم انواع سررسید ها را همراه با ویژگی های بارز آن ها به شما معرفی نماییم تا بتوانید در انتخاب سررسید مناسب خود بهتر تصمیم بگیرید. یک دفتر خاطرات می تواند تاثیرات بسزایی در کار و زندگی شما داشته باشد. شما با داشتن یک سررسید می توانید افکارتان را از سر خارج نمایید و تبدیل به واقعیت نمایید. هر شخصی در هر سن و سالی،  در هر نظر و دیدگاهی، با هر سلیقه و علایقی می تواند سررسید متناسب با روحیات و نیاز خود را به راحتی تهیه و استفاده نماید.

از نوت بوک های شیک و جیبی گرفته تا دفترهایی پر از شعرهای الهام بخش، ما بهترین دفترهای خاطرات را برای شما در سال ۲۰۱۹ پیدا کردیم تا بتواند به شما در ثبت کارها و روز مرگی هایتان و همینطور ثبت رویدادهایتان کمک نماید. برخی از این سررسید ها دارای برچسب هایی سرگرم کننده می باشند که می تواند در لحظه های بیکاری شما را بسیار سرگرم نماید. برخی دیگر دارای متن ها و موارد انگیزشی هستند که خلاقیت و انگیزه برای انجام کارهایی را در شما چند برابر می کند.

این روزها به قدری سررسیدهای زیبا و شگفت انگیزی طراحی و به بازار ارائه شده اند که سبب سردرگمی ما در انتخاب بهترین آن ها می شود. شما می توانید به بررسی های انجام شده ما برای انواع سررسیدها اعتماد کنید و انتخاب سررسید مورد نظر خود را به راحتی از طریق سایت های معتبر انجام دهید.

برای نمونه دفترچه خاطرات چرمی براقی که طراحی بسیار زیبایی دارد و یک طراح سوئدی آن را طراحی کرده است را در اینجا برای شما بررسی می کنیم. این دفترچه علاوه بر اینکه بسیار مورد توجه قرار می گیرد، بسیار مناسب نیز می باشد، دارای طرح بندی های هفتگی و ماهانه، دارای صفحه هایی برای پیگیری هزینه ها، لیست کتاب ها، فیلم ها، رستوران و کافه های مورد علاقه و همچنین دارای فضایی برای یادداشت برداری می باشد.